2018

   2017

  2016

    2015

 2014

2013

  • Valentina- El Cau de les Arts-Març- Esplugues de Llobregat
  • Jordi Mercadé- Exposició col·lectiva de Sant Lluc.
  • Manuel Goicoechea (mago)- Sala Puig Coca Gallery- Gener   
  •  Asun Codina- Centre Cultural La Bòbila- L’Hospitalet de LLobregat (Barcelona) Maig      
  • Manuel Goicoechea Utrillo- El Cau de les Arts –Esplugues de Llobregat- Juny
  •  Asun Codina- Concurs Exposició de cartells -Torrelles de LLobregat (Barcelona)-Juny  
  •  Jordi i Natalia Mercade- Concurs Exposició-La Bastide d’Armagnac –França- Estiu
  •  Victoria Sintes- Tapissos- Biblioteca Pare Miquel- Gener   
  •  Asun Codina- Concurs Exposició de cartells Virgen Blanca-Vitoria (Vizcaia)-Agost  
  •  Asun Codina- Concurs Exposició de cartells de Munilla -San Sebastian-Agost.
  •  Asun Codina- Concurs Exposició de cartells Laguna de Duero (Valladolid)- Setembre    
  •  Asun Codina-  Concurs Exposició – Los Corrales de Buelna(Cantabria)- Setembre    
  •  Asun Codina- Concurs Exposició de cartells  San Silvestre  (Salamanca) Desembre  
  • Jornades Culturals del CADE – David Ripoll i Mas – Art Floral- Casal Robert Brillas  Jornades Culturals 
  • Carme Miracle i Vives- El sabó fet art- Casal Robert Brillas
  •  Asun Codina- Teatre Barcelona-Sala Muntaner (Barcelona)-  Septiembre-Octubre.

2012

  • Asun Codina- Cafè El Cau de les Arts- Esplugues de LLobregat (Barcelona)-Abril.
  • Pere Pahissa Pie- Fira de Nadal
  • Asun Codina-XVII Concurs de pintura taurina-Osuna(Sevilla)
  • Manuel Goicoechea (mago) – Sala Puig-Coca Esplugues de LLobregat- Desembre
  • Asun Codina VI Certamen Premi Eduardo Ruiz-Golluri-Puerto Sta Maria (Cádiz)

                                                                       2011

  • María Jesús Solano – Sala Amalgama Esplugues de LLobregat – Juny
  • Asun Codina- Sala Amalgama- Esplugues de LLobregat – Desembre
  • Plàcid Maria Sorribas -Sala Barrades de l’Hospitalet – Setembre
  • Manuel Goicoechea “mago”- Sala Amalgama- Octubre
  • Jordi i Natàlia Mercadé-Concurs-exposició La Bastide d’Armagnac –França- Estiu

                                                                           2010

  • Carme Suñe-Sala Puig Coca- Febrer
  • Zamir Bechara- El Cau de les Arts- Gener
  • Jordi Mercadé- La Bastide d’Armagnac –França- Estiu
  • Núria Lopez Ribalta-Exposició Esmalts i Tèxtil- Centre Cultural La Bobila

                                                                           2009

  • Joan Bueno- Retrats gent d‟Esplugues i models- Maig

                                                                           2008

  • Henar Garcia Vargas- Sala Puig Coca- Octubre

                                                                           2007

  • Josep Vilar- Exposició d’homenatge -Gener

                                                                           2005

  • Fernando Alegria- Restaurante La Garza- Juny
  • Carme Suñe-Sala Conex Servei Gran Via- Juny
  • Jordi Mercade- La Bastide d’Armagnac (França) -Agost
  • Soledad Nicolau- Restaurante La Garza-Octubre